Přejít k hlavnímu obsahu

Zabýváme se dovozem použitých mobilních domů z Anglie, Francie a Holandska

Nabízíme Vám  dovoz mobilních domů ze zahraničí.

Vzhledem k dlouhodobým obchodním kontaktům se zahraničními partnery máte možnost výběru z více jak 60 druhů, velikostí a využití mobilních domů .

Proč jezdit, mnohdy beznadějně, po celé republice, když máte jedinečnou možnost, vybrat si mobilní dům u přímého dovozce. 

Důležité a solidní partnerské vztahy samozřejmě ovlivňují i výši kupní ceny a lze tak ušetřit 20% nákladů oproti cenám na našem trhu.

Vzhledem k vysokým nákladům na deregulované nájemné a individuální výstavbu je zvýšený zájem o mobilní bydlení. V zahraničí je tento způsob bydlení velmi oblíben a vyhledáván. Jedná se o nejrychlejší inteligentní pohodlné bydlení se zachováním veškerých lidských hodnot, za velmi nízkých nákladů na nákup domku a režie na bydlení. Velmi důležitým prvkem při rozhodnutí pro nákup domku je i to, že není potřeba dlouhý čas pro vyřízení někdy i neprůchozího byrokratického stavebního rozhodnutí. Domek přivezeme na Vámi určené místo a Vy si ho prostě buď usadíte na pilíře, stavební patky nebo ho necháte přímo stát na vlastních podpěrách. Při následných úpravách domku se meze nekladou. Domky můžou být zateplené, všechny jsou vybavené nábytkem, koupelnou, WC a kuchyňskou linkou se sporákem na plyn - propan/butan. Plynový je i krb a ohřev vody. V domcích jsou přípojky na vodu, elektřinu a plyn. Doporučujeme domek vybavit solárním panelem na ohřev vody, či výrobu el.energie pomocí fotovoltaických článků. Vše Vám můžeme zajistit.

Dovoz domku je na základě příslušné kupní smlouvy.

Cena domků na našich www stránkách je i s dopravou na místo určení, případné použití jeřábu nebo  traktoru je rovněž v ceně domu.

Pokud máte zájem o určitý typ domku, vyplňte prosím poptávkový list - viz.záložka

Nabízíme kompletně vybavené mobilní domy

Mezi jednu z nesporných výhod mobilního domu je jeho kompletní vybavenost. Představte si, že zakoupíte mobilní dům a můžete rovnou bydlet. Mezi standardní výbavu mobilního domu patří kuchyň, vybavená všemi spotřebiči od lednice, přes sporák nebo mikrovlnou troubu až po jídelní kout. Také obývací pokoj s prostornou sedací soupravou, která bývá většinou rozkládací. Dle dispozic jedna či více ložnic vybavená postelemi, nočními stolky aj. Samozřejmě nechybí ani koupelna s moderním sprchovým koutem, sociálním zařízením a dalšími moderními vymoženostmi, tedy vše co je potřeba k pohodlnému bydlení.
Mezi další námi prodávané mobilní domy patří i ty, které jsou zaměřeny na podnikatelské účely, jako např. kadeřnictví, kanceláře, prodejny, rychlá občerstvení apod.
Mobilní domy, nazývané též mobilheimy mají výhodu snadného přemístění dle vhodnosti prostředí pro bydlení či podnikání a jejich nízká energetická nákladnost.

Technické informace
Mobilní dům má ocelový nosný rám, na který je připevněna dřevěná konstrukce podlahy, stěn a střechy, v této konstrukci jsou odpovídající izolační materiály, rozvody vody-odpadu, elektroinstalace, rozvody plynu jsou pod podlahou. Celková konstrukce je velmi pevná, tak aby nedocházelo k poškození během transportu a také celkově přispěla k delší životnosti mobilního domu. Šířka stěn je 3-5 cm, vnitřní obklad, lamino, upravená překližka,sololit atd. Střešní konstrukce je dimenzována na větší zátěž pro využití mobilního domu také ve vyšších horských polohách, kde se počítá s větší pokrývkou sněhu. Střecha většinou AL plech, u sedlových střech může být imitace tašky z PVC panelů. Venkovní plášť s AL panelů nebo PVC panelů imitace palubky zajištuje minimální náklady na ůdržbu a taktéž přispívá k dlouhé životnosti mobilního domu.

Použití, využití mobilního domu

 • zahrady,zahrádkářské kolonie, soukromé pozemky jako zahradní domek, chatka, pro sezónní a nebo také celoroční bydlení
 • dočasné bydlení v mezičase stavby či opravy domu
 • kancelářepro firmy (autobazary, stavebniny, zahradnictví atd.), provozovny pro menší živnostníky
 • přechodné nebo trvalé ubytování pro zaměstnance
 • firemní a soukromé stavby- jako přechodné ubytování
 • komerční využití - kempy, hotely, ubytovny, myslivecké-rybářské združení
 • výrobní a skladové objekty, zázemí pro hlídače, ostrahu, vrátného

Mobilní dům má oproti klasickým domům nebo panelákovým bytům hned několik výhod:

 • úspora– nízkonákladové bydlení s ohledem na individuální rozpočet
 • rychlost – doprava na místo do 2 až 4 týdnů od objednávky
 • komfort– luxusní vybavení, možnost  kvalitního  zateplení
 • mobilita– připraveno k transportu na místo bez stavebního povolení, pouze ohlášení o umístění do 25 m2, v polovině roku se bude plocha navyšovat až na 45m2Obrázek odebrán.